Zbraslav - Prague City Golf


Navštivte naše hřiště

Prague City Golf Zbraslav

49°58′ 10.51″ N, 14°22′ 24.19″ E

K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

+420608495465

recepce@praguecitygolf.cz

www.praguecitygolf.cz

Prague City Golf je největším golfovým resortem v Praze a okolí, kde se potkávají jak nejlepší čeští hráči, tak také začínající golfisté.
Na Zbraslavi naleznete 18-ti jamkové hřiště, kde se hrají mezinárodní turnaje a také nejrozmanitější tréninkové plochy v České republice, mezi které patří 18-ti jamkový puttovací green Himalayas, 9-ti jamkové veřejné hřiště nebo tréninková 19.jamka a rozlehlý Driving range. 
V Prague City Golf na Zbraslavi tak najdete své místo ať jste zkušeným golfistou, amatérem, který hraje jednou za měsíc, nebo úplným začátečníkem, který by si chtěl golf třeba jen zkusit. 
Přijďte mezi nás a zjistíte, že je možné hrát golf v Praze a zároveň se cítit jako v přírodě! Těšíme se na vás!

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Aktuální informace

Zbraslavské hřiště přímo sice nenabízí akademii a nepatří ani mezi veřejná hřiště. Připravilo si však pro zájemce goflu opravdouvou lahůdku. Součástí hřiště je velký putovací green, který se jmenuje Himaláje.

Zbraslav nabízí všem negolfistům, vyzkoušet si zdarma putování na ideálním místě pro seznámení s „velkým“ golfem. Přijte si vyzkoušet, jaké to je dopravit míček do jamky. Není to zase tak snadné!V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
Zkus si golf!

Zkus si golf!

Každou neděli od 10. hodin máme pro Vás přichystané v našem resortu seznámení s golfem. Je určeno jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří již s golfem mají svou zkušenost.

Zdarma
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
Zkus si golf 2

Zkus si golf 2

Máte rádi individuální přístup a chcete si zkusit golf. Využijte naši jedinečnou příležitost a zahrajte si na akademii PAR3 a na největším greenu v České republice.

1 299 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Puttování na Himalájích

Puttování na Himalájích

Himálaje jsou největším puttovacím greenem v České republice inspirovaným slavným Ladies putting course of St. Andrews.
Pojďte si zahrát.

100 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
Členství BASIC

Členství BASIC

Staňte se členem Prague City Golf Clubu a získejte nejlepší podmínky pro hru na Zbraslavi, zajímavé členské nabídky nebo také šanci zabojovat o titul mistra klubu ve hře rány nebo v klubové jamkovce.

2 490 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Chip & Putt Arena

Chip & Putt Arena

V Chip&Putt Aréně si mohou zahrát i začínající (neregistrovaní) hráči. Jsme přesvědčeni, že když jednou golf okusí na menším hřišti, tak pak propadnou golfu tak, jako se to stalo nám!

400 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Golf v podzámčí: nádherná zkušenost v krásném prostředí

Golfová hřiště v České republice dokážou překvapit svou rozmanitostí. Hraje se v místech, která prošla důkladnou rekultivací, v krásně zasazených místech v horách a podhůří, předměstí velkých městských...

všechny zajímavosti

Víte, že

Barevné kolíky

Všude na světě se používají k označení překážek na hřišti kolíky stejné barvy. Na hřišti nejčastěji najdete kolíky bílé barvy značící hranici hřišti, tzv. out ouf bounds, kolíky červené barvy vymezující podélnou vodní překážku nebo kolíky žluté barvy ohraničující příčnou vodní překážku. Během sportovních turnajů se mohou hranice překážek zdůrazňovat barevným sprejem nastříkaným na zemi.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Den žen na golfu na Hluboké

Zámecký Golf Resort Hluboká

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde