Panorama golf na Kácově


Navštivte naše hřiště

Panorama Golf Resort

49°46′ 11.31″ N, 15°0′ 58.84″ E

Panorama 1, Kácov 285 09

+420 312 29 29 29

info@panoramagolf.cz

www.panoramagolf.cz

Prostor máte, zážitky jsou na vás!

Pouze 35 minut od Prahy, v malebné krajině Posázaví, se nachází 27 jamek Panorama Golf Resortu. Jednotlivé devítky FOREST, MEADOWS a RIVER nabídnou jedinečný golfový i estetický zážitek výkonnostním i rekreačním hráčům. Speciální pozornost je věnována dětem a začátečníkům, kteří na každé jamce najdou svá plnohodnotná odpaliště. Velkorysé jsou i tréninkové plochy s krytými i travnatými odpališti, fitting kójí, dvěma putting i chipping greeny a cvičnými bunkery. Výjimečný je také clubhouse Panorama Golf Resortu, který vyhrál cenu Stavby roku 2017 Středočeského kraje.  Vedle golfového zázemí clubhouse nabízí i  hotel, konferenční prostory či dětskou hernu a Panorama restaurant, kde vaříme výhradně ze surovin z ekofarmy Kozojedy a od dalších regionálních výrobců.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
SEZNAMUJI SE s hrou
Poprvé na golfu

Poprvé na golfu

Neměli jste zatím možnost si zkusit golf? Přijďte objevit kouzlo golfu do krásného prostředí Posázaví. V Panorama Golf Resortu Vám nabízíme 55 min. lekci pro začátečníky pod profesionálním vedením na rozlehlých cvičných plochách.

500 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Trénink s Markem Novým

Trénink s Markem Novým

Přijďte zdokonalit Vaše golfové schopnosti s jedním z nejlepších hráčů české golfové scény a Head Pro Panorama Golf Resortu, Markem Novým. Vylepšíte nejen Váš švih, ale také znalosti a schopnosti course managementu.

1 000 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Green

Green je nejchoulostivější a nejvíce opečovávaná část hřiště, česky nazývaná jamkoviště. Jedná se o nejníže střiženou plochu, na které je umístěna cílová jamka. Green vyžaduje pečlivou údržbu: seká se až jednou denně, pravidelně se provzdušňuje, válcuje, pískuje a hnojí.  Mezi golfisty často uslyšíš, jak hovoří o rychlosti greenu. Ta se udává ve stopách. Čím je rychlost greenu větší, tím je obtížnější dopravit míček do jamky, protože je náchylnější na terénní nerovnosti.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 85 hřišť

Navštivte jedno
z 85 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Zábavné golfové Soutěže

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde