Ostravice


Navštivte naše hřiště

Golf & Ski Resort Ostravice

49°33′ 1.25″ N, 18°21′ 44.57″ E

Ostravice 75, 739 14 Ostravice

+420 - 724 907 913

info@golf-ostravice.cz

www.ostravice-golf.cz

Překrásné hřiště uprostřed Beskyd, sevřené mezi Lysou horou a Smrkem

Na Ostravici se podařilo vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech herních úrovní. Hřiště osloví začínající hráče a stejně tak otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která svou polohou nenápadně zasahuje do hry. Další jamky ukazují zase jinou tvář hřiště, které se zde více uzavírá a zavádí hráče do nádherných zákoutí listnatých lesů, které umí hráče občas potrápit, ale i navodit romantickou náladu při pohledech do krásné okolní krajiny.


Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
ZAČÍNÁM s golfem
START KARTA

START KARTA

Pro Vaši první golfovou hru obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 9 žetonů na cvičnou louku a 3x hru na 9jamkovém zkráceném hřišti.

990 CZK
Chci vědět víc

SEZNAMUJI SE s hrou
ZAŽIJ GOLF

ZAŽIJ GOLF

Tento balíček je určen vždy pro 2 osoby (uvedena je cena za obě osoby dohromady). Chcete s Vaším partnerem vyzkoušet golf? Není nic snazšího. V Ostravici jsme pro Vás připravili celodenní golfový program.

1 900 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
Golfing.cz Certifikovaný produkt

Golfing.cz

Začít hned hrát golf nebylo nikdy tak snadné! Vyberte si jeden z mnoha balíčků šesti her na šesti různých hřištích za neodolatelnou cenu. Pokud s Vámi bude hrát zkušenější hráč, může mít balíček za stejnou cenu jako Vy!

1 570 CZK
Chci vědět víc

JDU na hřiště
STAŇ SE GOLFISTOU

STAŇ SE GOLFISTOU

Zaujal Vás golf a chcete se stát plnohodnotým golfistou, získat zelenou kartu a hrát ne všech hřištích bez omezení? Pak pro Vás máme ten správný víkendový program. Náš dvoudenní kurz Vás naučí vše, co potřebujete znát.

4 900 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
ROČNÍ ČLENSTVÍ START +

ROČNÍ ČLENSTVÍ START +

Zajímáte se o možnosti vstupu do golfového klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start. Kromě uvedeného získáte registraci v ČGF, možnost účasti v turnajích a 30% - 50% slevu na další fee.

5 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
FEE NA MISTROVSKÉM HŘIŠTI

FEE NA MISTROVSKÉM HŘIŠTI

V ceně všech hracích poplatků je bezplatné využití šaten a sprch, vč. zapůjčení ručníku a další služby. Cenové zvýhodnění pro seniory i děti je samozřejmostí a současně každé úterý 2 fee za cenu 1.

1 590 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Barevné kolíky

Všude na světě se používají k označení překážek na hřišti kolíky stejné barvy. Na hřišti nejčastěji najdete kolíky bílé barvy značící hranici hřišti, tzv. out ouf bounds, kolíky červené barvy vymezující podélnou vodní překážku nebo kolíky žluté barvy ohraničující příčnou vodní překážku. Během sportovních turnajů se mohou hranice překážek zdůrazňovat barevným sprejem nastříkaným na zemi.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 87 hřišť

Navštivte jedno
z 87 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Ratolest Fest - sportovní den

Driving Cinda

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde