Jarní příměstský kemp


Zapište si do kalendáře

Jarní příměstský kemp

Nemáte plány pro své děti na velikonoční prodloužený víkend? 
Pokud nemáte plány pro své děti na velikonoční prodloužený víkend, tak bychom Vám rádi nabídli možnost příměstského velikonočního táboru v termínu 19.-22. dubna.
Náplní tréninku bude dopolední golfový trénink na driving range s neomezeným počtem míčů. Polední obědová pauza a následný trénink v praxi.
Cena čtyřdenního kempu je 3.990,-Kč pro členy PCGA a nečleny 4.990,-Kč, která zahrnuje veškeré vstupy, pitný a jídelní režim. Program bude začínat v 9h a končit v 16h. Tábor je určen pro veškeré golfové kategorie a výkonnosti. Děti budou rozděleny do příslušných skupin pod vedením svého trenéra.

Přihlašovat se můžete na email edita.urbanova@pcgacademy.cz nebo na telefonním čísle 608 495 412 do 31. března.

Tým PCGA

19.04.2019 09:00 Rezervovat právě teď

Navštivte naše hřiště
Prague City Golf Zbraslav

Prague City Golf Zbraslav

49°58′ 10.51″ N, 14°22′ 24.19″ E

K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

+420608495465

recepce@praguecitygolf.cz

www.praguecitygolf.cz

Prague City Golf je inspirovaný linksovými hřišti ve Skotsku a Irsku. Na jeho podobě se podílel zkušený britský architekt Jeremy Ford, německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“ Mick McShane.  Najdete zde tzv. spill offs, uměle vytvořené terénní vlny, plochy s červenými písky tzv. sandy wastes i klasické linksové pot bunkers. Disponuje rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a 18ti jamkovým puttovacím greenem, největším v ČR.
zobrazit celou nabídku

Zajímavosti

Golfová hůl

Golfová hůl je hůl používaná v golfu k odpalování míčků. Každá hůl je složená z grafitového nebo ocelového shaftu, pogumovaného držadla, které se nazývá grip, a z dřevěné, ocelové nebo syntetické hlavy. Hole se dělí na tři základní druhy: dřeva (anglicky woods), která jsou používána pro dlouhé, přibližovací odpaly; železa (anglicky irons), která jsou z holí nejvíce univerzální a puttery, které se používají ke hraní míčku na jamkovišti. Všechny hlavní druhy holí jsou...

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 87 hřišť

Navštivte jedno
z 87 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Mikuláš v Beřovicích

Beřovice

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde