Poděbrady

Navštivte naše hřiště

Poděbrady

50°8′ 20.69″ N, 15°8′ 42.82″ E

Na Zálesí 979, 290 01 Poděbrady

605 509 278

recepce@golfpodebrady.cz

www.golfpodebrady.cz/

Osmnáctijamkové mistrovské hřiště uprostřed lužního lesa v těsné blízkosti řeky Labe nabízí v Česku unikátní golfové prostředí. Nějaké převýšení u nás budete hledat marně, jde o typické parkové hřiště, které bylo založeno již v roce 1961. Vzrostlé stromy a především množství vodních překážek dokonale prověří přesnost Vaší hry. To vše v těsné blízkosti atraktivního lázeňského města Poděbrady.

Hřiště dokáže oslovit hráče všech věkových skupin a hráčských dovedností. Areál nabízí golfistům nové nadstandardní tréninkové plochy. Je ideálním místem pro začínající golfisty a důkazem je, že rok od roku se hřiště dostává do popředí v hodnocení právě nových golfistů.

V roce 2022 byla otevřena nová klubovna s restaurací a kompletním golfovým zázemím. Přijďte si k nám užít radost z golfu! 

Navštívit hřiště


Hřiště je otevřeno široké veřejnosti, hra je umožněna i bez osvědčení o hře golfu.
Všichni zájemci o hru jsou vítáni.
Zajímavosti

Jak začít s golfem? Na co se ptáte, před první návštěvou.

Předpokládejme, že jste v golfovém prostředí naprostý nováček. A v duchu možná trochu tápete, co vlastně je nutné splnit, než se poprvé pokusím odpálit golfový míček? Na co se máte zeptat, až zavoláte na recepci...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 117 hřišť

Navštivte jedno
z 117 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště
© Bav se golfem 2024

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde