Stará Boleslav

Navštivte naše hřiště

Golf Club Stará Boleslav

50°12′ 28.72″ N, 14°39′ 25.10″ E

Borek 83, 250 02 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

326 911 325, 724 158 842

info@gcsb.cz

www.gcsb.cz

Území, na němž se golfové hřiště u Staré Boleslavi nachází, předurčuje jeho horizontální členitost. V Polabské nížině nelze očekávat závratná převýšení. Avšak nespornou výhodou takového terénu je, že vám na hru zůstane více fyzické energie, kterou byste jinak spálili na zdolávání kopců.

Rovinaté hřiště však rozhodně neznamená nudné nebo fádní. Projektanti rafinovaně využili okolních vodních ploch a zakomponovali mezi 9 greenů také dva poloostrovní, které dodávají hřišti na malebnosti, na druhou stranu hráče dokáží řádně potrápit. Samozřejmostí je modelovaný terén mezi jednotlivými jamkami a nespočet členitých pískových překážek.

Ti z vás, kteří rádi puttují, jistě ocení velkoryse pojaté greeny, které na staroboleslavském hřišti najdete. Nacvičit krátkou hru v našem tréninkovém zázemí se rozhodně vyplatí.

Navštívit hřištěZajímavosti

Jak začít s golfem? Na co se ptáte, před první návštěvou.

Předpokládejme, že jste v golfovém prostředí naprostý nováček. A v duchu možná trochu tápete, co vlastně je nutné splnit, než se poprvé pokusím odpálit golfový míček? Na co se máte zeptat, až zavoláte na recepci...

všechny zajímavosti

Víte, že

TURNAJOVÁ HRA VS. PŘÁTELSKÁ HRA

Pravidla golfu se začátečníkům zdají hodně tvrdá. Někdy jsou. V turnaji se přísně dodržují. V přátelské hře s kamarády se některé věci odpouští. Dělají tak zejména začátečníci. Po dosažení určité úrovně hry dostanete pravidla pod kůži a budete je dodržovat automaticky i v přátelské hře.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 117 hřišť

Navštivte jedno
z 117 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště
© Bav se golfem 2024

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde