Kšírovka

Navštivte naše hřiště

Kšírovka

49°10′ 8.95″ N, 16°37′ 7.84″ E

K Lávce 705/8, 619 00 Brno

+420 605 700 717

info@ksirovka.cz

www.ksirovka.cz

Golfová oáza přímo v centru Brna pro celou rodinu

Golfový areál Kšírovka je situován přímo v centru Brna. Můžete zde zapomenout na ruch velkoměsta a v klidném prostředí relaxovat uprostřed zeleně. Kromě odpaliště (hra z podložek, trávy i v krytých stáních) a jedněch z největších cvičných ploch v ČR zde naleznete také šest jamek golfové akademie, která je ideálním místem jak pro úplné začátečníky, tak ideálním tréninkovým prostorem pro zkušené hráče. Po hře můžete posedět v kavárně či na terase. Na Kšírovku můžete vzít celou rodinu, mají tu vyžití pro každého včetně solária, lekcí jógy, fotbalgolfu nebo nového dětského hřiště se skákacími bublinami.

Navštívit hřiště


6-ti jamkové hřiště pro nácvik veškerých herních situací je otevřené pro hráče se zelenou kartou i bez ní. Celodenní vstup pro dospělého hráče činí 390 Kč, je možné využít také zvýhodněný balíček v kombinaci sdriving rangem a 2 koši míčků. Celoročně je přístupný driving range s krytými a vyhřívanými kójemi a večerním osvětlením.
Zajímavosti

Jak začít s golfem? Na co se ptáte, před první návštěvou.

Předpokládejme, že jste v golfovém prostředí naprostý nováček. A v duchu možná trochu tápete, co vlastně je nutné splnit, než se poprvé pokusím odpálit golfový míček? Na co se máte zeptat, až zavoláte na recepci...

všechny zajímavosti

Víte, že

Drop, co to je?

Prosté hození míče do trávy, nebo písku. Má své pravidla. Míček spustíte z výšky kolene na zem. Pokud se odrazí od nohy, nebo zakutálí mimo oblast dropu, tak pokus opakujete.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 117 hřišť

Navštivte jedno
z 117 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště
© Bav se golfem 2024

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde