Zajímavosti Bav se golfem - úvodVážení přátelé golfu,

platforma Bav se golfem vstupuje do své třetí sezóny, ve které chystáme další nové aktivity, abychom oslovili co nejvíce potenciálních zájemců o náš sport. Naším cílem je vám nabídnout mnoho zajímavých argumentů, textů a výzev, které postupně mohou vzbudit zájem o golf u dalších nových hráčů.
Pro nás golfisty nejde vesměs o převratné novinky, ale novým zájemcům můžou pomoci při jejich rozhodování.

Rozhodli jsme se v periodicitě 14 dnů uveřejňovat seriál Zajímavosti Bav se golfem. Články, které nabídnou různé pohledy na golf a především také důvody, proč si golf vyzkoušet. Obsah seriálu je plně k dispozici ke sdílení, texty jsou otevřené k dalšímu publikování. Naopak věříme, že je využijete na svých sociálních sítích ke sdílení se svými přáteli.

Společnými silami chceme získat vyšší virální dosah, tedy zásah nových zájemců o golf přirozenou cestou, která je čtenářům stále vzácnější. Věříme, že nám pomůžete šířit osvětu golfu a že se stanete součástí platformy Bav se golfem. Náš zájem je společný, více hráčů na golfových hřištích a v klubech, tak aby se také náš sport stal atraktivní volnočasovou zábavou pro celou rodinu.

Seriál Bav se golfem uveřejníme zde vždy jednou za 14 dní ve čtvrtek.

Děkujeme předem za vaši aktivitu

Poznámka: Viralita je nekontrolovatelné šíření obsahu, kdy obsah převezmou (dnes hlavně) fanoušci na sociálních sítích a médiích a začnou vše šířit sami. Důležité je, že to dělají masově, opravdu ve velkém množství. Vedle sociálních sítí se viralita může projevovat prostým slovním předáváním (word of mouth).

 

Den Bav se golfem


Zajímavosti

Devět pravd o golfu / 3. pravda: Zdraví a životospráva

Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila již v roce 2010 vědecky podložená doporučení s názvem 'Global Recommendations on Physical Activity for Health', který stanovuje doporučenou dobu, intenzitu a frekvenci fyzické aktivity prospěšné pro zdraví....

všechny zajímavosti

Víte, že

Driver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z týčka. Touto holí s největší hlavou, nejvýraznějším zvukem při úderu a nejdelším shaftem dosahují nejlepší hráči úderů se vzdáleností kolem 300 metrů. Pro začínajícího hráče je driver zároveň nejhůře ovladatelnou holí, protože sebemenší chyba v odpalu vychýlí míček z osy letu, takže je dopad značně nepřesný. Proto driver používají až zkušení golfisté.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 110 hřišť

Navštivte jedno
z 110 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Zábavné golfové Soutěže

Golf Club Hradec Králové

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde