Svobodné Hamry


Navštivte naše hřiště

GCC Svobodné Hamry

49°46′ 25.82″ N, 15°50′ 1.10″ E

Svobodné Hamry 1, 539 01 Hlinsko v Čechách

+420608183908

manager@gccsh.cz

www.gccsh.cz

Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Díky široce pojatým drahám naopak dokáže sem tam nějakou špatně zahranou ránu tolerovat. Profil jednotlivých jamek je spíše rovinatý, hráči při hře neabsolvují žádné velké převýšení. Nejen členové GCCSH oceňují polohu hřiště uprostřed lesů, která napomáhá nerušené relaxaci při golfu uprostřed krásné přírody.

Golfový klub Svobodné Hamry pravidelně pořádá dny otevřených dveří pro širokou veřejnost. Každý zájemce si u nás může zdarma a pod dozorem trenérů vyzkoušet první údery do golfové míčku. Den otevřený dveří je pořádán několikrát do roka. Informace o termínech naleznete vždy v dostatečném předstihu.

Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


Aktuální informace

Začínající golfista bez osvědčení o hře golfu si může zahrát v doprovodu jiného hráče s osvědčením.V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
JDU na hřiště
Hra na zkoušku

Hra na zkoušku

Vyzkoušejte si jaké to je hrát u nás pravidelně golf bez členství v našem klubu GCCSH a ČGF. Nabízíme vám formát hrací karty s tréninkovými míčky pro rekreačního hráče.

4 900 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
1 roční fee = 3 hřiště

1 roční fee = 3 hřiště

ČLENSTVÍ STANDARD Cena ročního fee člena klubu = 7.500,- Štiřín + Molitorov neomezená hra ZDARMA Vstup do klubu 10.000,- Kč. V případě vstupu do klubu platí nový člen v roce vstupu pouze vstupní poplatek !!!

10 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Pondělní sleva fee

Pondělní sleva fee

Každé pondělí hrajete za cenu vypočítanou z Vašeho HCP x 10,- Kč. Čím nižší je Váš HCP tím platíte méně. Např. je Váš HCP 20, tak zaplatíte 20x10,- = 200,- za 18. jamek !!!

500 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Devět pravd o golfu / 6. pravda: Pomáhá ekonomickému růstu

Výsledky, medaile a žebříčky nejsou jedinými měřítky sportu. Golf prokazuje dlouhodobě rovněž svoji hodnotu pro ekonomický vývoj. A to mnohem významněji, než se dříve odhadovalo. Hodnotu golfu a jiných sportů v rámci společnosti však nelze...

všechny zajímavosti

Víte, že

Chip

Při úderu zvaný chip míček nejprve překoná krátkou překážku, nerovnost nebo vyšší travní porost a poté se kutálí po greenu směrem k jamce. Jedná se o úder, který hraješ cca 10 metrů od jamky.    

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 111 hřišť

Navštivte jedno
z 111 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Příměstský sportovní tábor

Kšírovka

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde