Svobodné Hamry


Navštivte naše hřiště

Golf & Country Club Svobodné Hamry

49°46′ 25.82″ N, 15°50′ 1.10″ E

Svobodné Hamry 1, 539 01 Hlinsko v Čechách

+420608183908

manager@gccsh.cz

www.gccsh.cz

Devítijamkové hřiště bylo postaveno v roce 1999. Nachází se v údolní nivě řeky Chrudimky. Je protkáno řadou vodních překážek. Jeho délka jej řadí mezi náročnější golfová hřiště v ČR. Díky široce pojatým drahám naopak dokáže sem tam nějakou špatně zahranou ránu tolerovat. Profil jednotlivých jamek je spíše rovinatý, hráči při hře neabsolvují žádné velké převýšení. Nejen členové GCCSH oceňují polohu hřiště uprostřed lesů, která napomáhá nerušené relaxaci při golfu uprostřed krásné přírody.

Golfový klub Svobodné Hamry pravidelně pořádá dny otevřených dveří pro širokou veřejnost. Každý zájemce si u nás může zdarma a pod dozorem trenérů vyzkoušet první údery do golfové míčku. Den otevřený dveří je pořádán několikrát do roka. Informace o termínech naleznete vždy v dostatečném předstihu.
Nabídka balíčků Akce pro veřejnost


V tuto chvíli není na tomto hřišti naplánována žádná akce.
JDU na hřiště
Hra na zkoušku

Hra na zkoušku

• Vstup na hřiště po doložení herních schopností • Hra Po–Pá zdarma, víkend, svátek 50% sleva z fee (v případě obsazenosti hřiště nemusí být vpuštěni) • 20 košíků driving • Tato varianta nepřináší členství v GCCSH a CGF

3 500 CZK
Chci vědět víc

CHCI svůj klub
1 roční fee = 3 hřiště

1 roční fee = 3 hřiště

ČLENSTVÍ STANDARD Cena ročního fee člena klubu = 7.500,- Štiřín + Molitorov neomezená hra ZDARMA Vstup do klubu 10.000,- Kč. V případě vstupu do klubu platí nový člen v roce vstupu pouze vstupní poplatek !!!

10 000 CZK
Chci vědět víc

JSEM golfista
Pondělní sleva fee

Pondělní sleva fee

Každé pondělí hrajete za cenu vypočítanou z Vašeho HCP x 10,- Kč. Čím nižší je Váš HCP tím platíte méně. Např. je Váš HCP 20, tak zaplatíte 20x10,- = 200,- za 18. jamek !!!

500 CZK
Chci vědět víc


Zajímavosti

Golfová obuv

Golfová obuv je obuv speciálně upravená pro hraní golfu. Úpravy spočívají ve zpevnění podrážky i kůže boty. Na podrážce pak také často bývají hřeby nebo kolíky z plastu nebo kovu, tzv. spiky, které hráčům zaručují stabilitu při odpalu.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 87 hřišť

Navštivte jedno
z 87 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Ratolest Fest - sportovní den

Driving Cinda

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde