Letní příměstský tábor


Zapište si do kalendáře

Letní příměstský tábor

Pořádáme čtyři příměstské letní tábory na  mistrovském hřiště jen 15 min z centra Prahy. 
Program: 
Ranní společná rozcvička. Dopolední trénink na driving range v rozdělených skupinách dle věku a výkonu. Polední pauza na oběd a odpočinek. Odpolední hra na Himalájích, 19. jamce nebo hřišti.

Termíny:
15. - 19.7.
5. - 9.8.
19. - 23.8
26.-30.8.Cena:
Pro členy PCGA 4.900,-Kč
Pro ostatní 5.500,-Kč
Možnost účasti kempu na 1 den 1250,-Kč

Cena zahrnuje:
Celodenní strava (svačina, oběd, svačina, pitný režim). Celodenní golfový program pod vedením profesionálních trenérů. Volné vstupy na driving range včetně neomezených míčků. Volné vstupy na největší patovací green Himaláje, cvičnou 19. jamku a na 18. jamkové mistrovské hřiště. Pokud nevlastníte golfové vybavení, je možné si zapůjčit zdarma.

Pro koho je kemp určen:
Pro všechny děti, kteří mají rádi pohyb v přírodě. Věk 5-18 let, netřeba golfové zkušenosti. Kemp se uskuteční při minimálním počtu 5 přihlášených dětí.

Přihlášky:
Posílejte na adresu edita.urbanova@pcgacademy.cz. Uzávěrka přihlášek do 7. června 2019.

15.07.2019 09:00 Rezervovat právě teď

Navštivte naše hřiště
Prague City Golf Zbraslav

Prague City Golf Zbraslav

49°58′ 10.51″ N, 14°22′ 24.19″ E

K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

+420608495465

recepce@praguecitygolf.cz

www.praguecitygolf.cz

Prague City Golf je inspirovaný linksovými hřišti ve Skotsku a Irsku. Na jeho podobě se podílel zkušený britský architekt Jeremy Ford, německý golfový profesionál s českými kořeny Alex Čejka a shaper přezdívaný „Leonardo da Vinci s bagrem“ Mick McShane.  Najdete zde tzv. spill offs, uměle vytvořené terénní vlny, plochy s červenými písky tzv. sandy wastes i klasické linksové pot bunkers. Disponuje rozsáhlými tréninkovými plochami, jedním z největších driving range v ČR, cvičnou 19.jamkou a 18ti jamkovým puttovacím greenem, největším v ČR.

Aktuální informace

Zbraslavské hřiště přímo sice nenabízí akademii a nepatří ani mezi veřejná hřiště. Připravilo si však pro zájemce goflu opravdouvou lahůdku. Součástí hřiště je velký putovací green, který se jmenuje Himaláje.

Zbraslav nabízí všem negolfistům, vyzkoušet si zdarma putování na ideálním místě pro seznámení s „velkým“ golfem. Přijte si vyzkoušet, jaké to je dopravit míček do jamky. Není to zase tak snadné!

zobrazit celou nabídku

Zajímavosti

Devět pravd o golfu / 9. pravda: Demonstruje zájem na změnách

Pravidla golfu existují od roku 1744. V posledním období se pravidelně po čtyřech letech aktualizovaly a v roce 2017 prošly výraznou obměnou. R&A a USGA také již uvedly v praxi Světový hendikepový systém (WHS), který nahradil šest různých...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driving Range

Kroky začínajících hráčů směřují nejčastěji na driving range. Jedná se o cvičnou louku s řadou odpališť, kde bok po boku trénují jak profesionálové, tak začátečníci. Začínající golfisté odpalují ze speciálních rohoží, naopak zkušení hráči preferují hrát své míčky z trávy. Při odpalování z trávy je nutné přesně dodržet pokyny hřiště a míče odpalovat pouze z vyznačených míst.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 111 hřišť

Navštivte jedno
z 111 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Příměstský sportovní tábor

Kšírovka

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde