Letní příměstský tábor


Zapište si do kalendáře

Letní příměstský tábor

Pořádáme čtyři příměstské letní tábory na  mistrovském hřiště jen 15 min z centra Prahy. 
Program: 
Ranní společná rozcvička. Dopolední trénink na driving range v rozdělených skupinách dle věku a výkonu. Polední pauza na oběd a odpočinek. Odpolední hra na Himalájích, 19. jamce nebo hřišti.

Termíny:
15. - 19.7.
5. - 9.8.
19. - 23.8
26.-30.8.Cena:
Pro členy PCGA 4.900,-Kč
Pro ostatní 5.500,-Kč
Možnost účasti kempu na 1 den 1250,-Kč

Cena zahrnuje:
Celodenní strava (svačina, oběd, svačina, pitný režim). Celodenní golfový program pod vedením profesionálních trenérů. Volné vstupy na driving range včetně neomezených míčků. Volné vstupy na největší patovací green Himaláje, cvičnou 19. jamku a na 18. jamkové mistrovské hřiště. Pokud nevlastníte golfové vybavení, je možné si zapůjčit zdarma.

Pro koho je kemp určen:
Pro všechny děti, kteří mají rádi pohyb v přírodě. Věk 5-18 let, netřeba golfové zkušenosti. Kemp se uskuteční při minimálním počtu 5 přihlášených dětí.

Přihlášky:
Posílejte na adresu edita.urbanova@pcgacademy.cz. Uzávěrka přihlášek do 7. června 2019.

15.07.2019 09:00 Rezervovat právě teď

Navštivte naše hřiště
Prague City Golf Zbraslav

Prague City Golf Zbraslav

49°58′ 10.51″ N, 14°22′ 24.19″ E

K Radotínu 15, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

+420608495465

recepce@praguecitygolf.cz

www.praguecitygolf.cz

Prague City Golf je největším golfovým resortem v Praze a okolí, kde se potkávají jak nejlepší čeští hráči, tak také začínající golfisté.
Na Zbraslavi naleznete 18-ti jamkové hřiště, kde se hrají mezinárodní turnaje a také nejrozmanitější tréninkové plochy v České republice, mezi které patří 18-ti jamkový puttovací green Himalayas, 9-ti jamkové veřejné hřiště nebo tréninková 19.jamka a rozlehlý Driving range. 
V Prague City Golf na Zbraslavi tak najdete své místo ať jste zkušeným golfistou, amatérem, který hraje jednou za měsíc, nebo úplným začátečníkem, který by si chtěl golf třeba jen zkusit. 
Přijďte mezi nás a zjistíte, že je možné hrát golf v Praze a zároveň se cítit jako v přírodě! Těšíme se na vás!

Aktuální informace

Zbraslavské hřiště přímo sice nenabízí akademii a nepatří ani mezi veřejná hřiště. Připravilo si však pro zájemce goflu opravdouvou lahůdku. Součástí hřiště je velký putovací green, který se jmenuje Himaláje.

Zbraslav nabízí všem negolfistům, vyzkoušet si zdarma putování na ideálním místě pro seznámení s „velkým“ golfem. Přijte si vyzkoušet, jaké to je dopravit míček do jamky. Není to zase tak snadné!

zobrazit celou nabídku

Zajímavosti

Golf v podzámčí: nádherná zkušenost v krásném prostředí

Golfová hřiště v České republice dokážou překvapit svou rozmanitostí. Hraje se v místech, která prošla důkladnou rekultivací, v krásně zasazených místech v horách a podhůří, předměstí velkých městských...

všechny zajímavosti

Víte, že

Driver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z týčka. Touto holí s největší hlavou, nejvýraznějším zvukem při úderu a nejdelším shaftem dosahují nejlepší hráči úderů se vzdáleností kolem 300 metrů. Pro začínajícího hráče je driver zároveň nejhůře ovladatelnou holí, protože sebemenší chyba v odpalu vychýlí míček z osy letu, takže je dopad značně nepřesný. Proto driver používají až zkušení golfisté.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 112 hřišť

Navštivte jedno
z 112 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Den žen na golfu na Hluboké

Zámecký Golf Resort Hluboká

přehled akcí
© Bav se golfem 2021

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde