CHALLENGE TOUR GOLF ACADEMY

CHALLENGE TOUR GOLF ACADEMY


Zapište si do kalendáře

CHALLENGE TOUR GOLF ACADEMY

Srdečně zveme všechny mále i velké golfové nadšence na setkání s profesionálními hráči Challenge Tour v rámci D+D Real Czech Challenge Tour. Vybraní hráči předvedou vše co umí z dlouhé i krátké hry, puttování, prozradí svoje tréninkové rutiny, zodpoví všechny dotazy. 
Proč jen pročítat golfové časopisy nebo sledovat golfové kanály, když zde na celý týden máme několik bývalých hráčů EUROPEAN TOUR nebo americké PGA a přes 100 uchazečů, kteří se do nich snaží probojovat?

Využijte výjimečnou příležitost a buďte s námi hráčům na dotek. Vedete-li své děti ke golfu, nabídněte jim možnost strávit večer po boku světových hráčů.

  • Den:      23. 5. 2018
  • Čas:      17:00  - 18:30
  • Místo:    Golf Spa Kunětická hora - driving range
Akce je ZDARMA, prosíme jen o potvrzení účasti do 16. 5. 2018 s ohledem na kapacitu driving range. 

23.05.2018 17:00 Rezervovat právě teď

Navštivte naše hřiště
Golf Spa Resort Kunětická Hora

Golf Spa Resort Kunětická Hora

50°6′ 39.54″ N, 15°49′ 11.23″ E

Dříteč 155, 533 05 Dříteč

+420 464 622 211

recepce@gckh.cz

grkh.cz/

Písečná osmnáctka, která prověří i ty nejlepší hráče. Mistrovské golfové hřiště splňující požadavky a standardy nejen evropské, ale i světové úrovně. Autorem je australský designér Graham Marsh, který vytvořil hřiště plné písečných bunkerů, zvlněných ale širokých fairwayí a víceúrovňových greenů. Součástí hřiště jsou i tři velká jezera, která zasahují do celkem šesti jamek. Výrazným protihráčem prakticky za jakéhokoliv ročního období je větrné počasí, které dělá některé jamky obtížně hratelné i pro zkušené hráče. V roce 2010 se zde konalo ženské mistrovství Evropy, což jen potvrzuje kvalitu hřiště i samotných služeb. Hráči se během hry mohou kochat pohledem na hrad Kunětická hora.
zobrazit celou nabídku

Aktuality

Golf je baví i po maratónu: Golf Circus v cíli rekordního pokusu

Sami tomu nevěřili, několikrát během rekordního pokusu o sobě zapochybovali. Přesto dnes v 11:53 zvedli ruce nad hlavu a radostně se objali. Pavel Nečas s Davidem Suchařípou dokončili 24.7. na 18. jamce v Mladé Boleslavi svůj pokus odehrát sedm českých hřišť za 24 hodin.

všechny aktuality

Zajímavosti

Modré džíny

Nejméně vhodné jsou na golf, stejně jako pro většinu jiných sportů, modré džíny. Golfová etiketa naopak doporučuje nošení trička s límečkem (nebo se stojáčkem) a plátěné kalhoty. Moderní doba však do golfu přinesla uvolněný styl. Proto než se vypravíš na golf, stačí zvolit sportovní a komfortní oblečení.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 77 hřišť

Navštivte jedno
z 77 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

© Bav se golfem 2018
Loading...