Co můžeš vyhrát?Denní výhry vyhlašujeme každý hrací den D+D Real Czech Masters. Hlavní soutěž vyhlásíme po skončení turnaje. Soutěžit o denní i hlavní ceny může každý, kdo se zaregistruje do Bav se golfem.

Denní výhry:

5x balíček Hraj golf, změň život
Balíček obsahuje: 3x vstup zdarma na tréninkové plochy, zapůjčení golfových holí, 2x 1 skupinová lekce s trenérem, neomezené množství golfových míčů k tréninkovým lekcím s trenérem, 1 košík tréninkových míčků (minimálně 40 ks) pro svůj osobní trénink.

1x balíček Jdu na golf!
Balíček obsahuje: základní set značkových holí Wilson (Putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy,1x lekci s trenérem, vstup na tréninkové plochy, 100 míčků pro tvůj trénink na každou lekci, návod v kostce, jak se chovat na golfu.

1x balíček Golfing
Balíček obsahuje: 1x fee na golfovou akademii, 4x fee na 9jamkové hřiště, 1x fee na 18jamkové hřiště. Vyberte si na golfing.cz své hřiště z dostupných balíčků.

1x putter (hůl pro hru na greenu)

Cena v hlavní soutěži: *

1x kompletní golfové služby na rok (do výše, která neporušuje amatérský status).
Zahrnuje vstupy na hřiště a další služby na vybraném hřišti po dobu jednoho roku (až do příštího ročníku D+D Real Czech Masters).

1x golfový set holí pro začínajícího hráče

1x golfové tričko Tony Trevis

*Chceš-li soutěžit o hlavní výhru, musíš si aktivovat svůj účet na www.bavsegolfem.cz. Pro tuto aktivaci stačí kliknout na odkaz uvedený v e-mailu, který ti bude zaslán jako potvrzení tvé registrace.


Zajímavosti

Devět pravd o golfu / 9. pravda: Demonstruje zájem na změnách

Pravidla golfu existují od roku 1744. V posledním období se pravidelně po čtyřech letech aktualizovaly a v roce 2017 prošly výraznou obměnou. R&A a USGA také již uvedly v praxi Světový hendikepový systém (WHS), který nahradil šest různých...

všechny zajímavosti

Víte, že

Golfový míček

První golfové míčky byly kožené, plněné peřím. Dnes se golfový míček nesmí znatelně lišit od koule, jeho průměr nesmí být menší než 42,67 mm a nesmí vážit více než 45,93 g. Zajímavostí je, že golfový míček inspiroval za 2. světové války britské konstruktéry k vývoji speciálních skákajících pum pro ničení německých přehrad.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 111 hřišť

Navštivte jedno
z 111 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Příměstský sportovní tábor

Kšírovka

přehled akcí
© Bav se golfem 2020

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde