Co můžeš vyhrát?Denní výhry vyhlašujeme každý hrací den D+D Real Czech Masters. Hlavní soutěž vyhlásíme po skončení turnaje. Soutěžit o denní i hlavní ceny může každý, kdo se zaregistruje do Bav se golfem.

Denní výhry:

5x balíček Hraj golf, změň život
Balíček obsahuje: 3x vstup zdarma na tréninkové plochy, zapůjčení golfových holí, 2x 1 skupinová lekce s trenérem, neomezené množství golfových míčů k tréninkovým lekcím s trenérem, 1 košík tréninkových míčků (minimálně 40 ks) pro svůj osobní trénink.

1x balíček Jdu na golf!
Balíček obsahuje: základní set značkových holí Wilson (Putter, 7, P), sadu 3 míčků do kapsy,1x lekci s trenérem, vstup na tréninkové plochy, 100 míčků pro tvůj trénink na každou lekci, návod v kostce, jak se chovat na golfu.

1x balíček Golfing
Balíček obsahuje: 1x fee na golfovou akademii, 4x fee na 9jamkové hřiště, 1x fee na 18jamkové hřiště. Vyberte si na golfing.cz své hřiště z dostupných balíčků.

1x putter (hůl pro hru na greenu)

Cena v hlavní soutěži: *

1x kompletní golfové služby na rok (do výše, která neporušuje amatérský status).
Zahrnuje vstupy na hřiště a další služby na vybraném hřišti po dobu jednoho roku (až do příštího ročníku D+D Real Czech Masters).

1x golfový set holí pro začínajícího hráče

1x golfové tričko Tony Trevis

*Chceš-li soutěžit o hlavní výhru, musíš si aktivovat svůj účet na www.bavsegolfem.cz. Pro tuto aktivaci stačí kliknout na odkaz uvedený v e-mailu, který ti bude zaslán jako potvrzení tvé registrace.


Zajímavosti

Driver

Driver má v bagu výsostné postavení a používá se výhradně při odpalu míčku z týčka. Touto holí s největší hlavou, nejvýraznějším zvukem při úderu a nejdelším shaftem dosahují nejlepší hráči úderů se vzdáleností kolem 300 metrů. Pro začínajícího hráče je driver zároveň nejhůře ovladatelnou holí, protože sebemenší chyba v odpalu vychýlí míček z osy letu, takže je dopad značně nepřesný. Proto driver používají až zkušení golfisté.

číst další

Hřiště

Navštivte jedno z 87 hřišť

Navštivte jedno
z 87 hřišť

Zde nalezneš golfová hřitě zapojená do Bav se golfem...

všechna hřiště

Akce pro veřejnost

Mikuláš v Beřovicích

Beřovice

přehled akcí
© Bav se golfem 2019

 

Zadej lokalitu

Zadej lokalitu

 

Vyber si úroveň

Vyber si úroveň

0 ZAČÍNÁM s golfem
1 SEZNAMUJI SE s hrou
2 JDU
na hřiště
3 CHCI
svůj klub
JSEM
golfista
Loading...

Pokračujte zde