Začínáme s golfem

ZAČÍNÁM s golfem
Začínáme s golfem

Začínáme s golfem

Vaše první lekce golfu! Pokud jste si golf vždycky chtěli vyzkoušet, ale nikdy jste nedrželi hůl v ruce, pak je tento balíček přesně pro vás. Přijďte si vyzkoušet tuto krásnou hru k nám do Golf Clubu Praha. Přijít můžete i ve dvou

Balíček
obsahuje:

  • 1x lekci s trenérem
  • zapůjčení golfových holí
350 CZK
 

Praha - Motol

Jeden z nejstarších klubů u nás. Devítijamkové hřiště v pražském Motole bylo otevřeno už v roce 1926, když jeho premiérovým čestným předsedou byl Jan Masaryk, syn prvního českého prezidenta. Dnešní podobu získalo hřiště v sedmdesátých letech minulého století a dodnes je známe především pro své výrazné členění. Kopcovitý terén je výzvou pro všechny typy golfistů, kteří si zde ověří jak svou technickou zdatnost, tak fyzickou odolnost. Ne nadarmo se o motolském hřišti traduje, že jediná rovina je zde podlaha v místní klubovně. Výrazné sklony na prakticky všech fairwayích často hráče nemile překvapí, především odskoky jejich míčků.

50°3′ 47.65″ N, 14°1′ 23.95″ E

Goldscheiderova, 150 00 Praha 5 - Motol

+420257 216 584

Chci rezervovat balíček


Další balíčky

SEZNAMUJI SE s hrou
Kurz start

Kurz start

pro ty, kteří to s golfem myslí vážně. Cílem kurzu je získání tzv. Osvědčení pro hru na golfových hřištích. Každého účastníka, který absolvuje kurz odměníme bonusem 20 % slevou na hrací členství a voucherem na 9 jamek pro parťáka.

9 990 CZK
Chci vědět víc

© Bav se golfem 2023

 

Zadej lokalitu

 

Po zadání tvé lokality ti zobrazíme nabídku nejbližších golfových hrišť. Najdi si svůj balíček a začni hrát golf!

Loading...

Pokračujte zde